Tüm dünyada büyük ilgi gören Keramine H Serum ve Şampuan Set Türkiye’de de satışa sunulduktan sonra yoğun ilgi gördü.Osman Sönmez40 – KAYSERİ
Yoğun bir saç dökülmesi problemiyle Ankara GATA Dermotoloji Profesörü Zafer Kurumlu’ya muayene oldum. 3 Set bu üründen bana reçete etti, düzenli bir şekilde kullandım. Saç dökülmem durduğu gibi mevcut saçlarım kalınlaştı ve saçlarım hızlı bir şekilde uzamaya başladı. Profesör Doktor Zafer Kurumlu’ya teşekkür ediyorum. Ayrıca hızlı ve güvenilir bir şekilde sitenizden bu ürünü sipariş verdim. 1 Gün içinde elime ulaştırdınız, tüm arkadaşlarıma ve akrabalarıma saç dökülmesi konusunda yakınmalarını anlattıkları zaman doğrudan Keramine H’ı kullanmalarını öğütlüyorum.
Melis AytaçMüşteri Danışmanı
Merhaba Osman Bey, güzel dilekleriniz ve aldığınız memnun edici sonuç bizi de sevindirdi. Sağlıklı günler diliyoruz.
Keramine H Set Ekibi
Kamil Atacan44 – İSTANBUL
Yıllardır saç ekimini araştırıp parasızlıktan yaptıramıyordum. Katlarca daha ucuz olan bu ürün sayesinde hiç birisine gerek kalmadı. Hayatımın ne kadar değiştiğini sizlere anlatamam muhteşem bir şey bu sağolun.
Melis AytaçMüşteri Danışmanı
Merhaba Kamil Bey, saç ekimi gibi yüksek maliyetli bir işlem yerine Keramine H Set’i tercih ettiğinize ve başarılı sonuçlar aldığınıza çok sevindik. Sağlıklı günler dileriz.
Keramine H Set Ekibi
Eda Kandemir57 – ANKARA
Sürekli dökülen saçlarımdan artık nefret etmiştim. Yaşım geçti, çözüm yok diye düşünürken bu ürünle karşılaştım sizin sayenizde artık sımsıkı, muhteşem saçlara sahibim. Ne kadar teşekkür etsem azdır.
Melis AytaçMüşteri Danışmanı
Merhaba Eda Hanım, Keramine H Set kullanan bireyin yaşı kaç olursa olsun etki gösterecek bir şekilde geliştirilmiştir. İstediğiniz sonuca ulaşmanız bizi de mutlu etti, sağlıklı günler dileriz.
Keramine H Set Ekibi
Kerem Sütçü32 – ANKARA
Saç dökülmesinin bizim ailede genetik olması benim için çok kötü bir şans. Bir doktor tavsiyesi üzerine kullandığımın Keramine H saçlarımı çok hızlı bir şekilde tekar çıkardı yakınlarım gözlerine inanamıyor :))
Elif GülerMüşteri Danışmanı
Merhaba Kerem Bey, eğer Keramine H Set kullanıyorsanız genetik saç dökülmesinin sizi korkutmaması gerekir :) Çünkü Keramine H Set her şartlarda olumlu etkisini gösterir. İyi sonuçlar almanıza sevindik, sağlıklı günler dileriz.
Keramine H Set Ekibi
Hasan Soydaş34 – BURSA
Sadece 1 set kullandıktan sonra saçımdaki boşluklardan sarı sarı tüycükler çıkmaya başladı. Bilseydim daha önce çoktan alırdım :)) Tüm yakınlarıma söyledim bu ürünü siparişini verecekler, bilginiz olsun :)
Melis AytaçMüşteri Danışmanı
Merhaba Hasan Bey, saçlarınızdaki dökülme problemini Keramine H Set ile gidermenize çok sevindik. Sağlıklı günler dileriz.
Keramine H Set Ekibi
İbrahim Denizci51 – İZMİR
Saç dökülmesini gidermek için aktara gidip almadığım karışım, bitki kalmamıştı. Bir dergide bu seti görünce satın aldım, inanılmaz iyi geldi. Şuanda saçlarım hala uzuyor.
Elif GülerMüşteri Danışmanı
Merhaba İbrahim Bey, saçlarınızdaki problemi giderebilmek için Keramine H Set’i seçmenize sevindik. Umarız ki kullanım sona erene kadar saçlarınız istediğiniz gibi olur, sağlıklı günler dileriz.
Keramine H Set Ekibi
Ayça Bozkurt47 – İSTANBUL
Keramine H Set’i almadan önce çok fazla kaygılarım vardı. İşe yaramaz ve param boşa gidecek diye düşünüyordum ama hiçte öyle olmadı. Uzun süredir çözüm bulamadığım saç dökülmesi sorununa bu set sayesinde son verdim.
Elif GülerMüşteri Danışmanı
Merhaba Ayça Hanım, Keramine H Set’i almadan önce çok kişinin tepkisi sizler gibi oluyor ve yüksek etkiye inanmakta güçlü çekiyor. :) Fakat daha sonra sizin gibi mutlu sonla karşılaşıyorlar, istediğiniz sonuca ulaşmanıza sevindik. Sağlıklı günler dileriz.
Keramine H Set Ekibi
Cem Akarsu32 – MERSİN
Selamlar Keramine H setini bende almak istiyorum ama kaç kutu almam gerektiğini bilmiyorum. Bunu nasıl anlayacağız acaba, yardımcı olur musunuz?
Melis AytaçMüşteri Danışmanı
Cem Bey merhaba, öncelikle Keramine H Set’i kullanma kararınıza çok sevindik. 0312 220 3 555 telefon numarasından ulaşarak uzmanlarımıza tüm sorularınızı iletebilirsiniz, sağlıklı günler dileriz.
Keramine H Set Ekibi
Karcan Kosova43 – ANKARA
İş arkadaşımla beraber aldık ikimizde de kellik olmasa da seyrelme sorunu vardı. Setlerimiz şuanda neredeyse bitecek seyrelme falan kalmadı çok teşekkür ederiz.
Melis AytaçMüşteri Danışmanı
Merhaba Karcan Bey, asıl Keramine H Set’i tercih ettiğiniz için bizler teşekkür ederiz. İstediğiniz sonuca ulaşmanıza sevindik, sağlıklı günler dileriz.
Keramine H Set Ekibi
Mertcan Kaya39 – ANKARA
O kadar güzel etki ediyor ki sadece saçımı çıkarmakla kalmadı daha parlak ve güzel bir hale getirdi. O kadar güzel oldu ki saçlarım, inanılmaz mutluyum sayenizde.
Melis AytaçMüşteri Danışmanı
Merhaba Mertcan Bey, Keramine H Set hakkında güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederiz. İstediğiniz sonuca ulaşmanıza sevindik, sağlıklı günler dileriz.
Keramine H Set Ekibi
Orhan Akyol52 – ANTALYA
Yılların döktüğü saçlarıma geri kavuşmanın bu kadar kolay olduğunu bilseydim daha önce satın alırdım :) İtalyanlar harika bir iş çıkarmış, çok teşekkür ederim.
Elif GülerMüşteri Danışmanı
Merhaba Orhan Bey, Saçlarınızdaki dökülme problemini giderebilmek için Keramine H Set’i kullandığınız için teşekkür ederiz. İstediğiniz sonuca ulaşmanıza çok sevindik, sağlıklı günler dileriz.
Keramine H Set Ekibi
Sema Yanatma56 – MARDİN
Her duş sonrası saçlarımı taradığımda elimde oluk oluk kalması beni inanılmaz korkutuyordu. Sayenizde hem gür hemde sağlam saçlara kavuştum.
Elif GülerMüşteri Danışmanı
Merhaba Sema Hanım, yaşadığınız sorunu Keramine H Set kullanarak giderebilmeniz çok sevindik. Sağlıklı günler dileriz.
Keramine H Set Ekibi
Fatih Alkış45 – ADANA
Bu seti bende satın almak istiyorum fakat iş yerime istediğim saatte gelmesini istiyorum. O şekilde ayarlayabilir miyiz acaba?
Elif GülerMüşteri Danışmanı
Merhaba Fatih Bey, tabii siparişinizi verdikten sonra uzmanlarımız size bu konuda yardımcı olacak ve istediğiniz zamanda almanızı sağlayacaktır. Sağlıklı günler dileriz.
Keramine H Set Ekibi
Sudi Işık40 – ANKARA
Bayadır kullanıyorum şuanda da kullanıma devam ediyorum çok faydasını gördüm inşallah bu şekilde de devam eder.
Melis AytaçMüşteri Danışmanı
Merhaba Sudi Bey, saç sorununuz için Keramine H Set’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Aldığınız olumlu sonuçların aynı şekilde devam edeceğine emin olabilirsiniz :) Sağlıklı günler dileriz.
Keramine H Set Ekibi
Sefer Er34 – İSTANBUL
Açık konuşayım pek inandırıcı gelmiyordu bu ürün ama erkek kardeşim alıp faydasını gördüğü için bende kullanıyorum. Herkese de şiddetle tavsiye ediyorum dostlar.
Melis AytaçMüşteri Danışmanı
Merhaba Sefer Bey, Keramine H Set’i tercih etmeniz bizi çok mutlu etti. Umarız ki tam olarak istediğiniz sonuca ulaşırsınız, sağlıklı günler dileriz.
Keramine H Set Ekibi
Efe Demircan42 – EDİRNE
Tam 18 yaşından beri saçlarım inanılmaz şekilde dökülüyor ve ne yapsam bunun önüne geçemiyordum. Çok sağolun sizin setiniz sayesinde bu nefret ettiğim problemimi çözdüm.
Melis AytaçMüşteri Danışmanı
Merhaba Efe Bey, yaşadığınız büyük problemi çözümlemek için Keramine H Set’i kullanmanıza ve beklentilerinizi karşılamasına sevindik. Sağlıklı günler dileriz.
Keramine H Set Ekibi
Halit Ergüven39 – İSTANBUL
Herzaman bu tür ürünlere karşı temkinli yaklaşmışımdır. daha önce keramine h kullanıp memnun kalan dostlarımın ısrarına dayanamayarak satın aldım, kullanmaya başladıktan 10 gün sonra saçım belirgin bir şekilde kalınlaşmaya ve yeni tüycükler oluşmaya başladı, şuan 3. ayındayım saç dökülmesi probleminden eser kalmadı diyebilirim. rahatlıkla herkese tavsiye ederim. Hızlı teslimatları ve fayideli ürünlere yer verdiği için teşekkürlerimi arz ederim.
Melis AytaçMüşteri Danışmanı
Merhaba Halit Bey, saç dökülmesi problemini gidermenize ve yeni saçlarınıza kavuşmanıza çok sevindik. Sağlıklı günler dileriz.
Keramine H Set Ekibi
Ayşe Gelgeç41 – ANKARA
ürünü eşim kullanıyor,2 set bitirdi. başlamadan önce ve bittiğinde resimler çekip karşılaştırdık. gerçekten çok bariz fark var.. işe yaradığını gözlerimizle görmüş olduk..tavsiye ederiz..
Elif GülerMüşteri Danışmanı
Merhaba Ayşe Hanım, başarılı sonuçlar almanız bizi mutlu etti. Sağlıklı günler dileriz.
Keramine H Set Ekibi
Salih Sargın44 – AFYON
birinci kürün bitmesine 2 ampül kaldı.saçlarımdaki dökülme durdu ve çok cansız olan saçlarım güçlendi.şimdi elimle adeta yolarcasına saçlarımla oynuyorum dökülme yok.herkese tavsiye ederim.2. kür için siparişimi verdim
Elif GülerMüşteri Danışmanı
Merhaba Salih Bey, canlı ve güçlü saçlara kavuşmanıza çok sevindik. Sağlıklı günler dileriz.
Keramine H Set Ekibi
Muhammed Değerli43 – ANKARA
Değerli yorum okuyucuları,bu yorumu yazmak bir vatandaşlık görevi olarak gördüğüm için dikkatlice okumanızı öneriyorum.İlkönce şunu belirteyim, kel kalmamak için denemediğim yol ve kulanmadığım ürün kalmadı.Hatta hani şu sahibinin tencerede kaynatıp millete sattığını söyleyen üründen üç kutu kullanarak hem paramı hemde zamanımı kaybettim.Hacattepede Profesör hekimimizn kliniğinde saç muayenesi oluncaya kadar başım ciddi ciddi saçlarımla derteydi.Dökülen saçlarımın katili ırsi nedenlerden imiş.Profesörümüz genellikle saç dökülmseinin yüzde doksan beşinin ırsi kaynaklı olduğunu söyledi ve bana İtalyan dermotoloji hekimlerinin Yepyeni buluşu olan Keramin h serum ve şampuanı 5 hafadır kullandırdı. ve bu süreçte saçlarımdaki dökülme kesinlikle durdu ve dökülen saçlarımın köklerinden yeni yeni saçlar,kıllanmalar beni o kadar mutlu ettiki.Gerçekten çelik gibi dayanıklı saçlarıma kavuştum.Saçlarını ve parasını zayi etmek istemeyen arkadaşlar derhal Keramine H serum ve şampuna hiç zaman kaybetmeden hemen başlasın.Unutmayınki merdiven altı ürünlerinde reklamı bol bol çıkar sakın bu şarlatanlara kanmayın.Formülü ve Etkisi bilim adamlarınca bulunmuş,kanıtlanmış dünya markası ürünlerden asla vazgeçmeyin.Yorumlarımıza değer verip yayınladığınız için şükranlarmı arzederim.
Melis AytaçMüşteri Danışmanı
Merhaba Muhammed Bey, Keramine H ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sağlıklı günler diliyoruz.
Keramine H Set Ekibi
Burak Derin55 – ANKARA
Eczacı arkadaşımın bana önerdiği Prof.Dr.Musrafa Erdoğan Sürata saçlarımdaki dökülmem için çok kapsamlı bir müayane oldum.Saçlarımın dökülmesi genetik olduğunu söyledi.İtalyan uzman doktorların genetik tipi saç dökülmelerinde buldukları Keramine H serum ve şampunanı düzenli olarak üç kür halinde kullanmaı önerdi.Birinci kür şu anda bitti.Dökülmem çok şükür Keramine serumla durdu.doktorum ikinci küründe dökülenlerin yerine yenilerini çıkartacağını söyledi.Sabırla italyan serumunu kullanıyorum.Saç dökülmesini bilimsel ve klinik anlamda ortadan kaldıracak gerçek bir çözüm isteyenler İtalyadan gelen Keramine H serum ve şampuanı bilinçli bir şekilde kullanmanızı tavsiye ediyorum.Eczacı ve doktoruma buradan teşekkür ediyorum.
Elif GülerMüşteri Danışmanı
Merhaba Burak Bey, memnuniyetiniz ve güzel dilekleriniz bizi çok mutlu etti. Sağlıklı günler dileriz.
Keramine H Set Ekibi
Yasemin Kara36 – ANKARA
Arkadaşlar bu ürünü ben ilkönce Amkarada Gazi Hastanesi dermatologları tarafından reçete önerisi ile kullanmaya başladım.Keramine H 5 haftadır kullanıyorum.Saç dökülmemi durdurması psikolojimi ve ruh sağlığımı düzletti. Gazetede, kellikle savaşan bu ürünü gördüğümde Türkiyenin tanımsandan dolayı çok sevindim. serum ve şampuanın kokusu çok iyi ve yağlanmaya asla sebep olmuyor.Saçlarım beslendi ve ölmemiş saç köklerinden saçların çıkması bu ürünü efsaneleştirecek.sözün kısası saçlardaki italyan mucizesi bu olsa gerek..İtalyan Ferrarisi gibi saçlarınız süzülsün..
Elif GülerMüşteri Danışmanı
Merhaba Yasemin Hanım, üründen beklediğiniz sonuçları almanıza çok sevindik. Sağlıklı günler dileriz.
Keramine H Set Ekibi

satinal